| TV Geliri | $5.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $254K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.5M |
| Personel Maaşları | $47K |
| Transfer Amortismanı | $12K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $968K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $6.2M | $3.5M | $2.6M | $100.3M |
| Mar 2028 | $6.2M | $3.5M | $2.7M | $97.6M |
| Feb 2028 | $6.2M | $3.9M | $2.3M | $94.9M |
| Jan 2028 | $13.4M | $3.5M | $9.9M | $92.6M |
| Dec 2027 | $5.6M | $3.2M | $2.3M | $82.8M |
| Nov 2027 | $6.2M | $3.1M | $3.1M | $80.4M |
| Oct 2027 | $6.3M | $4.2M | $2.1M | $77.3M |
| Sep 2027 | $6.3M | $3.7M | $2.6M | $75.2M |
| Aug 2027 | $6.3M | $2.9M | $3.4M | $72.6M |
| Jul 2027 | $6.9M | $2.8M | $4.1M | $69.1M |
| Jun 2027 | $5.6M | $3.1M | $2.5M | $65.0M |
| May 2027 | $6.3M | $2.8M | $3.4M | $62.5M |