| TV Geliri | $248K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $373K |
| Personel Maaşları | $52K |
| Transfer Amortismanı | $812 |
| Borç Faizi | $9K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2027 | $257K | $550K | $-293K | $-1.5M |
| Mar 2027 | $255K | $548K | $-293K | $-1.2M |
| Feb 2027 | $256K | $607K | $-351K | $-928K |
| Jan 2027 | $255K | $521K | $-266K | $-577K |
| Dec 2026 | $1.1M | $512K | $552K | $-312K |
| Nov 2026 | $77K | $614K | $-537K | $-865K |
| Oct 2026 | $61K | $1.0M | $-962K | $-329K |
| Sep 2026 | $65K | $410K | $-345K | $632K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |