| TV Geliri | $1.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $48K |
| Transfer Amortismanı | $7K |
| Borç Faizi | $34K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $1.8M | $1.6M | $199K | $-5.7M |
| Jun 2027 | $2.8M | $2.1M | $762K | $-5.9M |
| May 2027 | $2.1M | $1.8M | $225K | $-6.6M |
| Apr 2027 | $2.0M | $2.4M | $-348K | $-6.9M |
| Mar 2027 | $804K | $1.8M | $-972K | $-6.5M |
| Feb 2027 | $816K | $2.0M | $-1.2M | $-5.6M |
| Jan 2027 | $789K | $2.0M | $-1.2M | $-4.4M |
| Dec 2026 | $874K | $1.8M | $-889K | $-3.2M |
| Nov 2026 | $279K | $1.8M | $-1.5M | $-2.3M |
| Oct 2026 | $89K | $2.7M | $-2.6M | $-813K |
| Sep 2026 | $49K | $1.8M | $-1.7M | $1.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |