| TV Geliri | $350K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $11K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.5M |
| Personel Maaşları | $63K |
| Transfer Amortismanı | $16K |
| Borç Faizi | $12K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $6K |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $360K | $1.8M | $-1.4M | $-2.4M |
| Oct 2026 | $403K | $2.4M | $-2.0M | $-966K |
| Sep 2026 | $87K | $810K | $-723K | $1.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |