Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $28K |
| Maç Günü Geliri | $8K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $159K |
| Personel Maaşları | $38K |
| Tesis Bakımı | $115K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2028 |
$41K |
$313K |
$-272K |
$283K |
| Feb 2028 |
$104K |
$358K |
$-253K |
$555K |
| Jan 2028 |
$56K |
$280K |
$-225K |
$809K |
| Dec 2027 |
$40K |
$280K |
$-240K |
$1.0M |
| Nov 2027 |
$40K |
$280K |
$-240K |
$1.3M |
| Oct 2027 |
$40K |
$280K |
$-241K |
$1.5M |
| Sep 2027 |
$64K |
$295K |
$-232K |
$1.8M |
| Aug 2027 |
$39K |
$309K |
$-269K |
$2.0M |
| Jul 2027 |
$58K |
$282K |
$-224K |
$2.3M |
| Jun 2027 |
$3.9M |
$336K |
$3.5M |
$2.5M |
| May 2027 |
$40K |
$336K |
$-296K |
$-1.0M |
| Apr 2027 |
$40K |
$335K |
$-295K |
$-747K |