| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.7M |
| Personel Maaşları | $62K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $12K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $2.2M | $1.9M | $284K | $-2.4M |
| Jun 2027 | $2.0M | $2.7M | $-674K | $-2.6M |
| May 2027 | $2.1M | $2.2M | $-167K | $-2.0M |
| Apr 2027 | $2.2M | $2.8M | $-541K | $-1.8M |
| Mar 2027 | $2.2M | $2.1M | $90K | $-1.3M |
| Feb 2027 | $2.2M | $2.4M | $-165K | $-1.3M |
| Jan 2027 | $858K | $2.2M | $-1.4M | $-1.2M |
| Dec 2026 | $867K | $2.1M | $-1.3M | $179K |
| Nov 2026 | $325K | $2.2M | $-1.9M | $1.4M |
| Oct 2026 | $3.9M | $3.1M | $715K | $3.3M |
| Sep 2026 | $779K | $2.0M | $-1.2M | $2.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |