| TV Geliri | $2.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $245K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $83K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.3M |
| Personel Maaşları | $69K |
| Transfer Amortismanı | $16K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $712K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $3.1M | $2.1M | $1.1M | $12.0M |
| Dec 2026 | $6.0M | $2.1M | $3.9M | $11.0M |
| Nov 2026 | $1.3M | $1.9M | $-634K | $7.0M |
| Oct 2026 | $1.3M | $2.4M | $-1.2M | $7.6M |
| Sep 2026 | $559K | $1.2M | $-620K | $8.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $10.2M |