| TV Geliri | $27K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $7K |
| Oyuncu Maaşları | $402K |
| Personel Maaşları | $30K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $35K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $16K |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $35K | $588K | $-553K | $-3.7M |
| Jun 2027 | $35K | $652K | $-618K | $-3.2M |
| May 2027 | $32K | $890K | $-857K | $-2.6M |
| Apr 2027 | $31K | $516K | $-484K | $-1.7M |
| Mar 2027 | $39K | $428K | $-388K | $-1.2M |
| Feb 2027 | $40K | $444K | $-404K | $-830K |
| Jan 2027 | $28K | $439K | $-411K | $-426K |
| Dec 2026 | $237K | $420K | $-183K | $-14K |
| Nov 2026 | $28K | $418K | $-391K | $169K |
| Oct 2026 | $27K | $457K | $-430K | $559K |
| Sep 2026 | $41K | $551K | $-511K | $989K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.5M |