| TV Geliri | $5.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $589K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $407K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $10.5M |
| Personel Maaşları | $66K |
| Transfer Amortismanı | $233K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $63K |
| Tesis Bakımı | $908K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $7.5M | $11.8M | $-4.3M | $59.3M |
| Aug 2027 | $7.7M | $10.1M | $-2.4M | $63.4M |
| Jul 2027 | $7.6M | $12.9M | $-5.3M | $65.5M |
| Jun 2027 | $36.3M | $10.0M | $26.3M | $70.6M |
| May 2027 | $7.4M | $11.3M | $-3.9M | $44.0M |
| Apr 2027 | $7.4M | $13.3M | $-6.0M | $47.7M |
| Mar 2027 | $7.4M | $11.2M | $-3.8M | $53.5M |
| Feb 2027 | $7.4M | $10.8M | $-3.4M | $57.0M |
| Jan 2027 | $8.0M | $10.4M | $-2.4M | $60.1M |
| Dec 2026 | $7.4M | $10.3M | $-2.9M | $62.3M |
| Nov 2026 | $7.5M | $10.5M | $-3.0M | $65.0M |
| Oct 2026 | $10.6M | $11.1M | $-505K | $67.7M |