| TV Geliri | $625K |
| Sıralama TV Bonusu | $63K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $333K |
| Personel Maaşları | $52K |
| Transfer Amortismanı | $4K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $390K |
| Tesis Bakımı | $65K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $1.2M | $844K | $332K | $122K |
| Jul 2027 | $1.2M | $473K | $710K | $-215K |
| Jun 2027 | $1.3M | $521K | $767K | $-928K |
| May 2027 | $1.1M | $764K | $314K | $-1.7M |
| Apr 2027 | $399K | $1.1M | $-672K | $-2.0M |
| Mar 2027 | $454K | $537K | $-83K | $-1.3M |
| Feb 2027 | $136K | $578K | $-442K | $-1.3M |
| Jan 2027 | $119K | $539K | $-420K | $-832K |
| Dec 2026 | $27K | $488K | $-461K | $-416K |
| Nov 2026 | $31K | $503K | $-472K | $41K |
| Oct 2026 | $27K | $887K | $-860K | $510K |
| Sep 2026 | $23K | $467K | $-445K | $1.4M |