| TV Geliri | $706K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $38K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $58K |
| Oyuncu Maaşları | $642K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $11K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $801K | $812K | $-11K | $-1.8M |
| Aug 2027 | $783K | $807K | $-24K | $-1.8M |
| Jul 2027 | $736K | $794K | $-58K | $-1.8M |
| Jun 2027 | $1.3M | $722K | $557K | $-1.7M |
| May 2027 | $758K | $722K | $36K | $-2.3M |
| Apr 2027 | $760K | $739K | $21K | $-2.3M |
| Mar 2027 | $789K | $744K | $45K | $-2.3M |
| Feb 2027 | $299K | $903K | $-605K | $-2.4M |
| Jan 2027 | $282K | $895K | $-613K | $-1.8M |
| Dec 2026 | $81K | $779K | $-698K | $-1.2M |
| Nov 2026 | $97K | $707K | $-610K | $-474K |
| Oct 2026 | $82K | $1.1M | $-994K | $136K |