| TV Geliri | $4.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $852K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $133K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $5.1M |
| Personel Maaşları | $121K |
| Transfer Amortismanı | $185K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $20K |
| Tesis Bakımı | $863K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $10.0M | $6.3M | $3.7M | $67.6M |
| Dec 2026 | $15.4M | $6.7M | $8.7M | $63.7M |
| Nov 2026 | $18.2M | $6.5M | $11.7M | $54.8M |
| Oct 2026 | $8.6M | $8.0M | $539K | $42.9M |
| Sep 2026 | $20.1M | $4.6M | $15.5M | $42.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $35.6M |