| TV Geliri | $4.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $54K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $700K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $4.9M | $2.2M | $2.7M | $7.7M |
| Sep 2027 | $4.8M | $2.0M | $2.9M | $5.1M |
| Aug 2027 | $4.4M | $2.1M | $2.4M | $2.2M |
| Jul 2027 | $1.8M | $1.3M | $457K | $-205K |
| Jun 2027 | $1.8M | $1.4M | $430K | $-662K |
| May 2027 | $484K | $1.5M | $-1.0M | $-1.1M |
| Apr 2027 | $488K | $1.4M | $-871K | $-80K |
| Mar 2027 | $486K | $1.3M | $-856K | $791K |
| Feb 2027 | $471K | $1.4M | $-918K | $1.6M |
| Jan 2027 | $2.8M | $1.2M | $1.7M | $2.6M |
| Dec 2026 | $454K | $1.3M | $-797K | $896K |
| Nov 2026 | $463K | $1.3M | $-790K | $1.7M |