| TV Geliri | $4.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $133K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.1M |
| Personel Maaşları | $47K |
| Transfer Amortismanı | $32K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $694K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $4.1M | $2.9M | $1.2M | $25.7M |
| Jul 2028 | $4.1M | $2.4M | $1.7M | $24.4M |
| Jun 2028 | $7.3M | $2.6M | $4.7M | $22.7M |
| May 2028 | $3.9M | $3.1M | $802K | $18.0M |
| Apr 2028 | $4.0M | $3.4M | $597K | $17.1M |
| Mar 2028 | $3.7M | $2.7M | $950K | $16.5M |
| Feb 2028 | $3.8M | $3.0M | $798K | $15.5M |
| Jan 2028 | $3.9M | $2.8M | $1.2M | $14.7M |
| Dec 2027 | $3.8M | $3.1M | $691K | $13.5M |
| Nov 2027 | $3.8M | $2.8M | $1.0M | $12.8M |
| Oct 2027 | $3.8M | $3.4M | $356K | $11.7M |
| Sep 2027 | $3.8M | $2.7M | $1.1M | $11.3M |