Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $2K |
| Maç Günü Geliri | $960 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $180 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $61K |
| Personel Maaşları | $26K |
| Tesis Bakımı | $40K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$3K |
$127K |
$-124K |
$-122K |
| Jul 2027 |
$54K |
$129K |
$-75K |
$3K |
| Jun 2027 |
$3K |
$132K |
$-129K |
$78K |
| May 2027 |
$220K |
$134K |
$86K |
$207K |
| Apr 2027 |
$3K |
$134K |
$-131K |
$121K |
| Mar 2027 |
$3K |
$134K |
$-131K |
$252K |
| Feb 2027 |
$3K |
$134K |
$-131K |
$383K |
| Jan 2027 |
$13K |
$134K |
$-121K |
$514K |
| Dec 2026 |
$3K |
$134K |
$-131K |
$635K |
| Nov 2026 |
$3K |
$134K |
$-131K |
$766K |
| Oct 2026 |
$3K |
$142K |
$-139K |
$897K |
| Sep 2026 |
$25K |
$132K |
$-107K |
$1.0M |