| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Onana | Baş Scout | 12 | 0 | 51% | 01.01.2028 | Batı Avrupa |
| Thomas Doku | Scout | 5 | 0 | 40% | 01.01.2028 | Batı Avrupa |
| Charles Vertonghen | Scout | 4 | 0 | 40% | 01.01.2028 | Batı Avrupa |
| Scout | 1 | 0 | 58% | 03.08.2026 | ||
| Laurent Tielemans | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bénie Traoré | AMR | 25 | FC St. Gallen | Kevin Onana | Personel Önerisi | Aktif | 14.06.2027 | 14.06.2027 | 1 | 0 | 110 | 130 | 65% | 100% | 6.6M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Łukasz Łakomy | DM | 27 | Young Boys | Kevin Onana | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 94 | 115 | 65% | 100% | 2.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Tiago Djaló | DR | 28 | Besiktas | Kevin Onana | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 104 | 126 | 65% | 100% | 3.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Kyrylo Siheiev | MC | 24 | Shakhtar | Kevin Onana | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 104 | 128 | 65% | 100% | 4.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Jhon Jhon | AML | 25 | Zenit | Kevin Onana | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 117 | 130 | 65% | 100% | 8.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Heinrich Meier | WR | 21 | KV Oostende | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 131 | 58% | 100% | 150.0K | — | — | — | ||
| Emran Soglo | DL | 22 | Sturm Graz | Kevin Onana | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 103 | 48% | 100% | 900.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | |
| Vítězslav Jaroš | GK | 26 | Liverpool | Kevin Onana | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 154 | 151 | 40% | 109% | 31.0M | #123 GK | — | — | |
| Wesley Fofana | DC | 27 | Chelsea | Thomas Doku | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 157 | 165 | 40% | 125% | 39.0M | #124 DL | — | — | |
| Paulo Fonseca | ML | 25 | Newcastle United | Charles Vertonghen | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 151 | 163 | 40% | 125% | 63.0M | #125 ML | — | — | |
| Diogo Costa | GK | 28 | Napoli | Kevin Onana | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 141 | 135 | 40% | 106% | 22.0M | — | — | — | |
| Gregory Wüthrich | DC | 33 | Young Boys | Thomas Doku | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 121 | 40% | 102% | 1.6M | — | — | — | Yaş |
| Léo Leroy | DM | 28 | FC Basel | Thomas Doku | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 116 | 40% | 100% | 2.3M | — | — | — | |
| Roméo Amané | DM | 24 | Rapid Wien | Thomas Doku | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 90 | 110 | 40% | 94% | 1.2M | — | — | — | |
| Daan Heymans | AMC | 28 | Racing Genk | Thomas Doku | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 93 | 40% | 90% | 3.7M | — | — | — | |
| Daan Heymans | AMC | 28 | Racing Genk | Kevin Onana | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 94 | 40% | 90% | 3.7M | — | — | — | |
| César Huerta | AMR | 27 | Anderlecht | Kevin Onana | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 113 | 40% | 93% | 4.5M | — | — | — | |
| Raphael Onyedika | DM | 27 | Club Brugge | Charles Vertonghen | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 98 | 40% | 104% | 3.5M | — | — | — | |
| Serge-Philippe Raux-Yao | DC | 29 | Rapid Wien | Kevin Onana | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 107 | 40% | 89% | 1.2M | — | — | — | |
| Atsuki Ito | DM | 29 | KAA Gent | Kevin Onana | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 96 | 40% | 97% | 3.1M | — | — | — | |
| Hatim Es-Saouabi | DC | 27 | KAA Gent | Charles Vertonghen | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 94 | 40% | 83% | 2.0M | — | — | — | |
| Bryan Heynen | DM | 31 | Racing Genk | Charles Vertonghen | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 114 | 40% | 101% | 3.1M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wesley Fofana | DC | Chelsea | #16 | — | Al | 157 | 165 | 40% | 125% | 39.0M | Aktif | |
| Vítězslav Jaroš | GK | Liverpool | #15 | — | Düşün | 154 | 151 | 40% | 109% | 31.0M | Aktif | |
| Paulo Fonseca | ML | Newcastle United | #17 | — | Düşün | 151 | 163 | 40% | 125% | 63.0M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #18 | #126 | FL | 156 | 21–29 | 4.9M | Kevin Onana | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Kevin Onana | Waasland-Beveren U20 | #15, #16, #17, #18 | |
| Thomas Doku | KV Kortrijk U20 | #15, #16, #17, #18 | |
| Kevin Onana | Westerlo U20 | #18 | |
| Thomas Doku | Lokeren U20 | #18 | |
| Charles Vertonghen | Sint-Truiden U20 | #18 | |
| Charles Vertonghen | OH Leuven U20 | #18 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łukasz Łakomy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tiago Djaló | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kyrylo Siheiev | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jhon Jhon | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bénie Traoré | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emran Soglo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Onana | Łukasz Łakomy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Tiago Djaló | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Kyrylo Siheiev | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Jhon Jhon | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Bénie Traoré | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Emran Soglo | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łukasz Łakomy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tiago Djaló | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kyrylo Siheiev | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jhon Jhon | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bénie Traoré | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emran Soglo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Onana | Łukasz Łakomy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Tiago Djaló | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Kyrylo Siheiev | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Jhon Jhon | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Bénie Traoré | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Emran Soglo | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łukasz Łakomy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tiago Djaló | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kyrylo Siheiev | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jhon Jhon | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bénie Traoré | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emran Soglo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Onana | Łukasz Łakomy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Tiago Djaló | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Kyrylo Siheiev | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Jhon Jhon | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Bénie Traoré | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Emran Soglo | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łukasz Łakomy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tiago Djaló | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kyrylo Siheiev | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jhon Jhon | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bénie Traoré | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emran Soglo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Onana | Łukasz Łakomy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Tiago Djaló | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Kyrylo Siheiev | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Jhon Jhon | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Bénie Traoré | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Emran Soglo | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łukasz Łakomy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tiago Djaló | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kyrylo Siheiev | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jhon Jhon | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bénie Traoré | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emran Soglo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Onana | Łukasz Łakomy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Tiago Djaló | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Kyrylo Siheiev | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Jhon Jhon | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Bénie Traoré | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Emran Soglo | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łukasz Łakomy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tiago Djaló | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kyrylo Siheiev | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jhon Jhon | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bénie Traoré | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emran Soglo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Onana | Łukasz Łakomy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Tiago Djaló | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Kyrylo Siheiev | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Jhon Jhon | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Bénie Traoré | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Emran Soglo | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łukasz Łakomy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tiago Djaló | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kyrylo Siheiev | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jhon Jhon | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bénie Traoré | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emran Soglo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Onana | Łukasz Łakomy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Tiago Djaló | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Kyrylo Siheiev | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Jhon Jhon | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Bénie Traoré | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Emran Soglo | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łukasz Łakomy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tiago Djaló | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kyrylo Siheiev | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jhon Jhon | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bénie Traoré | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emran Soglo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Onana | Łukasz Łakomy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Tiago Djaló | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Kyrylo Siheiev | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Jhon Jhon | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Bénie Traoré | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Emran Soglo | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łukasz Łakomy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tiago Djaló | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kyrylo Siheiev | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jhon Jhon | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bénie Traoré | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emran Soglo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Onana | Łukasz Łakomy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Tiago Djaló | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Kyrylo Siheiev | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Jhon Jhon | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Bénie Traoré | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Emran Soglo | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łukasz Łakomy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tiago Djaló | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kyrylo Siheiev | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jhon Jhon | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bénie Traoré | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emran Soglo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Onana | Łukasz Łakomy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Tiago Djaló | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Kyrylo Siheiev | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Jhon Jhon | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Bénie Traoré | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Emran Soglo | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łukasz Łakomy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tiago Djaló | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kyrylo Siheiev | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jhon Jhon | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bénie Traoré | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emran Soglo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Onana | Łukasz Łakomy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Tiago Djaló | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Kyrylo Siheiev | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Jhon Jhon | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Bénie Traoré | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Emran Soglo | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łukasz Łakomy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tiago Djaló | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kyrylo Siheiev | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jhon Jhon | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bénie Traoré | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emran Soglo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Onana | Łukasz Łakomy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Tiago Djaló | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Kyrylo Siheiev | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Jhon Jhon | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Bénie Traoré | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Emran Soglo | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łukasz Łakomy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tiago Djaló | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kyrylo Siheiev | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jhon Jhon | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bénie Traoré | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emran Soglo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Onana | Łukasz Łakomy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Tiago Djaló | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Kyrylo Siheiev | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Jhon Jhon | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Bénie Traoré | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Emran Soglo | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łukasz Łakomy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tiago Djaló | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kyrylo Siheiev | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jhon Jhon | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bénie Traoré | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emran Soglo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Onana | Łukasz Łakomy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Tiago Djaló | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Kyrylo Siheiev | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Jhon Jhon | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Bénie Traoré | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Emran Soglo | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łukasz Łakomy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tiago Djaló | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kyrylo Siheiev | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jhon Jhon | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bénie Traoré | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emran Soglo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Onana | Łukasz Łakomy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Tiago Djaló | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Kyrylo Siheiev | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Jhon Jhon | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Bénie Traoré | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Emran Soglo | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łukasz Łakomy | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tiago Djaló | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kyrylo Siheiev | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jhon Jhon | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bénie Traoré | İzlemeye Devam | — | 1.09 | ✓ | — | 0.10 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emran Soglo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Onana | Łukasz Łakomy | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Tiago Djaló | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Kyrylo Siheiev | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Jhon Jhon | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Bénie Traoré | Onayla | 1.09 | 65% | Rol Uyumlu |
| Kevin Onana | Emran Soglo | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joedrick Pupe | Sint-Truiden | DL | Defans | 77 | 90 | 82% | 600.0K | 22.01.2028 | 3 | 0 |
| Edmund Baidoo | Mouscron | AMR | Orta Saha | 103 | 125 | 95% | 4.6M | 19.03.2027 | 29 | 0 |
| Enrique Aguilar | Mouscron | AMC | Orta Saha | 102 | 134 | 95% | 4.3M | 19.03.2027 | 29 | 0 |
| Oliver Lukić | Mouscron | AMC | Orta Saha | 100 | 138 | 95% | 3.3M | 19.03.2027 | 32 | 0 |
| Nicolás Marichal | KV Kortrijk | DC | Defans | 111 | 122 | 65% | 5.3M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Arsen Adamov | KV Kortrijk | DR | Defans | 99 | 124 | 65% | 2.1M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Davide Buglio | KV Kortrijk | DM | Defans | 79 | 94 | 65% | 1.4M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Cassius Mailula | KV Kortrijk | AMC | Orta Saha | 93 | 115 | 65% | 2.6M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Eren Elmalı | KV Oostende | DL | Defans | 108 | 127 | 65% | 5.4M | 06.02.2027 | 2 | 0 |
| Mert Müldür | KV Oostende | DR | Defans | 108 | 123 | 65% | 5.7M | 06.02.2027 | 2 | 0 |
| Gökdeniz Gürpüz | KV Oostende | DM | Defans | 113 | 155 | 65% | 5.5M | 06.02.2027 | 2 | 0 |
| Mathys Angély | Anderlecht | DC | Defans | 101 | 129 | 65% | 2.3M | 30.01.2027 | 2 | 0 |
| Coba | Anderlecht | AMR | Orta Saha | 102 | 123 | 48% | 3.0M | 30.01.2027 | 1 | 0 |
| Moussa Diarra | Anderlecht | DL | Defans | 93 | 117 | 48% | 1.7M | 30.01.2027 | 1 | 0 |
| Lewin Blum | Charleroi | DR | Defans | 88 | 115 | 65% | 2.1M | 23.01.2027 | 2 | 0 |
| Filip Szymczak | Charleroi | AMR | Orta Saha | 89 | 111 | 65% | 1.8M | 23.01.2027 | 2 | 0 |
| Dario Marzino | Sint-Truiden | GK | Kaleci | 100 | 106 | 65% | 1.2M | 16.01.2027 | 2 | 0 |
| Enis Destan | Westerlo | ST | Forvet | 88 | 112 | 65% | 1.1M | 09.01.2027 | 2 | 0 |
| John Mellberg | Westerlo | DC | Defans | 105 | 135 | 65% | 2.8M | 09.01.2027 | 2 | 0 |
| Yoni Gomis | Waasland-Beveren | DC | Defans | 97 | 117 | 65% | 2.2M | 02.01.2027 | 2 | 0 |
| Waasland-Beveren | DC | Defans | 77 | 90 | 65% | 650.0K | 02.01.2027 | 2 | 0 | |
| Jesse van de Haar | Waasland-Beveren | AMR | Orta Saha | 91 | 110 | 65% | 1.8M | 02.01.2027 | 2 | 0 |
| Dion Kacuri | Waasland-Beveren | AMC | Orta Saha | 98 | 123 | 65% | 3.4M | 02.01.2027 | 2 | 0 |
| Yutaka Michiwaki | Waasland-Beveren | ST | Forvet | 84 | 124 | 65% | 1.8M | 02.01.2027 | 2 | 0 |
| Moussa Yeo | Waasland-Beveren | AMR | Orta Saha | 98 | 126 | 65% | 4.1M | 02.01.2027 | 2 | 0 |
| Tiago Djaló | KV Mechelen | DR | Defans | 104 | 126 | 65% | 3.4M | 19.12.2026 | 2 | 0 |
| Kyrylo Siheiev | KV Mechelen | MC | Orta Saha | 104 | 128 | 65% | 4.0M | 19.12.2026 | 2 | 0 |
| Jhon Jhon | KV Mechelen | AML | Orta Saha | 117 | 130 | 65% | 8.3M | 19.12.2026 | 2 | 0 |
| Bénie Traoré | KV Mechelen | AMR | Orta Saha | 110 | 130 | 65% | 6.6M | 19.12.2026 | 2 | 0 |
| Darian Maleš | KV Mechelen | AMR | Orta Saha | 108 | 127 | 65% | 6.3M | 19.12.2026 | 2 | 0 |
| Ismail Jakobs | KV Mechelen | DL | Defans | 109 | 129 | 65% | 4.8M | 19.12.2026 | 2 | 0 |
| Léo Duarte | KV Mechelen | DR | Defans | 106 | 134 | 48% | 2.4M | 19.12.2026 | 1 | 0 |
| Metinho | Lokeren | DM | Defans | 108 | 127 | 48% | 3.4M | 28.11.2026 | 1 | 0 |
| Łukasz Łakomy | OH Leuven | DM | Defans | 94 | 115 | 65% | 2.0M | 21.11.2026 | 2 | 0 |
| Ivan Guteša | OH Leuven | GK | Kaleci | 104 | 114 | 48% | 2.0M | 21.11.2026 | 1 | 0 |
| Emran Soglo | Zulte Waregem | DL | Defans | 86 | 103 | 65% | 900.0K | 14.11.2026 | 2 | 0 |
| Hong Hyun-Seok | KAA Gent | DM | Defans | 101 | 120 | 48% | 3.1M | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #123 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 4.9M | İzlemede | — | — |
| #124 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 4.9M | İzlemede | — | — |
| #125 | ML | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 4.9M | İzlemede | — | — |
| #126 | FL | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 4.9M | İzlemede | — | — |