| TV Geliri | $4.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $939K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $207K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.8M |
| Personel Maaşları | $32K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $1.3M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $6.8M | $4.1M | $2.7M | $204.8M |
| Jul 2028 | $6.9M | $6.3M | $541K | $202.2M |
| Jun 2028 | $22.6M | $4.7M | $17.9M | $201.6M |
| May 2028 | $6.9M | $3.5M | $3.4M | $183.7M |
| Apr 2028 | $6.8M | $3.5M | $3.4M | $180.3M |
| Mar 2028 | $6.8M | $3.7M | $3.1M | $176.9M |
| Feb 2028 | $6.8M | $3.9M | $2.9M | $173.8M |
| Jan 2028 | $8.4M | $3.8M | $4.6M | $170.9M |
| Dec 2027 | $5.7M | $4.1M | $1.7M | $166.3M |
| Nov 2027 | $4.8M | $3.9M | $902K | $164.6M |
| Oct 2027 | $4.7M | $3.2M | $1.6M | $163.7M |
| Sep 2027 | $3.8M | $3.2M | $573K | $162.2M |