| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Laszlo Fiola | Baş Scout | 6 | 0 | 39% | 01.01.2027 | Doğu Avrupa |
| Daniel Szalai | Scout | 2 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Doğu Avrupa |
| Szabolcs Sallai | Geçici Teknik Direktör | 2 | 0 | 40% | 03.08.2026 | |
| Szabolcs Szalai | Scout | 2 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Doğu Avrupa |
| Zoltan Nagy | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| — | — | Laszlo Fiola | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 91 | 108 | 48% | 100% | 1.6M | — | — | — | |||
| Bernard Tekpetey | AMR | 30 | Ludogorets | Laszlo Fiola | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 24.08.2026 | 2 | 0 | 107 | 85 | 40% | 89% | 2.4M | — | — | — | |
| Caio Vidal | AMR | 27 | Ludogorets | Laszlo Fiola | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 86 | 40% | 89% | 2.6M | — | — | — | |
| Svetozar Marković | DC | 28 | Slovan Bratislava | Laszlo Fiola | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2026 | 07.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 99 | 40% | 86% | 2.1M | — | — | — | |
| Patrik Kovács | ST | 20 | Fehervar | Szabolcs Sallai | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 68 | 85 | 40% | 100% | 17.5K | — | — | — | |
| Michael Okeke | MC | 22 | Puskas Akademia | Szabolcs Sallai | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 83 | 88 | 40% | 100% | 35.0K | — | — | — | |
| Efe Ali | DC | 25 | Lokomotiv Plovdiv | Szabolcs Szalai | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 82 | 81 | 40% | 69% | 400.0K | — | — | — | Tutum |
| Edvin Kurtuluş | DR | 28 | Ludogorets | Szabolcs Szalai | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 91 | 96 | 40% | 95% | 2.0M | — | — | — | |
| Edvin Kurtuluş | DR | 28 | Ludogorets | Daniel Szalai | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 105 | 40% | 95% | 2.0M | — | — | — | |
| Svetozar Marković | DC | 28 | Slovan Bratislava | Daniel Szalai | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 96 | 40% | 86% | 2.2M | — | — | — | |
| Tomas Vipotnik | FL | 27 | NK Domzale | Laszlo Fiola | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 91 | 40% | 95% | 2.4M | — | — | — | |
| Noah Fenyő | DC | 22 | Eintracht Frankfurt | Laszlo Fiola | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 104 | 125 | 28% | 100% | 2.1M | — | — | — |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Krisztián Lisztes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Erick Marcus | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aljaž Ivačič | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| György Komáromi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Ávila | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Krisztián Lisztes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Erick Marcus | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aljaž Ivačič | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| György Komáromi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Ávila | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Krisztián Lisztes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Erick Marcus | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aljaž Ivačič | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| György Komáromi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Ávila | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Krisztián Lisztes | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Erick Marcus | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aljaž Ivačič | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| György Komáromi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Ávila | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Krisztián Lisztes | Reddet | — | -1.50 | — | — | 1.50 | 3100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Erick Marcus | Reddet | — | -1.31 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aljaž Ivačič | Reddet | — | -1.31 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| György Komáromi | Reddet | — | -1.31 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Ávila | Reddet | — | -1.31 | — | — | 1.50 | 1400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Laszlo Fiola | Krisztián Lisztes | Reddet | -1.50 | 75% | Çok Pahalı |
| Laszlo Fiola | Erick Marcus | Reddet | -1.31 | 65% | Çok Pahalı |
| Laszlo Fiola | Aljaž Ivačič | Reddet | -1.31 | 65% | Çok Pahalı |
| Laszlo Fiola | György Komáromi | Reddet | -1.31 | 65% | Çok Pahalı |
| Laszlo Fiola | Gonzalo Ávila | Reddet | -1.31 | 65% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erick Marcus | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aljaž Ivačič | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| György Komáromi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Ávila | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erick Marcus | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aljaž Ivačič | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| György Komáromi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Ávila | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erick Marcus | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aljaž Ivačič | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| György Komáromi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Ávila | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erick Marcus | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aljaž Ivačič | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| György Komáromi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Ávila | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erick Marcus | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aljaž Ivačič | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| György Komáromi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Ávila | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erick Marcus | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aljaž Ivačič | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| György Komáromi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Ávila | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erick Marcus | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aljaž Ivačič | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| György Komáromi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Ávila | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erick Marcus | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aljaž Ivačič | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| György Komáromi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Ávila | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erick Marcus | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aljaž Ivačič | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| György Komáromi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Ávila | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erick Marcus | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aljaž Ivačič | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| György Komáromi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Ávila | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erick Marcus | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Aljaž Ivačič | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| György Komáromi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gonzalo Ávila | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1400000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Krisztián Hegyi | MTK Budapest | GK | Kaleci | 103 | 127 | 95% | 2.1M | 26.12.2026 | 16 | 4 |
| Adrian Zeljković | MTK Budapest | DM | Defans | 90 | 116 | 95% | 1.8M | 26.12.2026 | 22 | 17 |
| Hunor Németh | MTK Budapest | DM | Defans | 98 | 134 | 95% | 1.5M | 26.12.2026 | 0 | 10 |
| Gonzalo Ávila | Vasas | DR | Defans | 85 | 111 | 65% | 1.4M | 26.12.2026 | 2 | 0 |
| György Komáromi | Debrecen | AMR | Orta Saha | 82 | 101 | 65% | 1.5M | 12.12.2026 | 2 | 0 |
| Aljaž Ivačič | Haladas | GK | Kaleci | 78 | 83 | 65% | 200.0K | 05.12.2026 | 2 | 0 |
| Nejc Gradišar | Ujpest | ST | Forvet | 95 | 109 | 58% | 2.8M | 21.11.2026 | 1 | 1 |
| Erick Marcus | Puskas Akademia | AMR | Orta Saha | 92 | 117 | 65% | 1.5M | 07.11.2026 | 2 | 0 |
| Krisztián Lisztes | Ferencvaros | AMR | Orta Saha | 102 | 129 | 75% | 3.1M | 31.10.2026 | 2 | 1 |
| Fehervar | DM | Defans | 91 | 108 | 48% | 1.6M | 17.10.2026 | 1 | 0 | |
| Noah Fenyő | Ujpest | DC | Defans | 104 | 125 | 28% | 2.1M | 05.09.2026 | 0 | 1 |