| TV Geliri | $2.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $135K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $811K |
| Personel Maaşları | $51K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $8K |
| Tesis Bakımı | $653K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $2.1M | $1.5M | $599K | $5.4M |
| Jul 2027 | $2.2M | $1.5M | $684K | $4.8M |
| Jun 2027 | $3.2M | $1.7M | $1.5M | $4.1M |
| May 2027 | $2.2M | $1.7M | $519K | $2.6M |
| Apr 2027 | $2.2M | $1.5M | $724K | $2.1M |
| Mar 2027 | $2.1M | $1.5M | $691K | $1.4M |
| Feb 2027 | $2.1M | $1.7M | $442K | $682K |
| Jan 2027 | $841K | $1.1M | $-237K | $239K |
| Dec 2026 | $943K | $1.0M | $-94K | $476K |
| Nov 2026 | $281K | $1.0M | $-757K | $570K |
| Oct 2026 | $318K | $1.4M | $-1.1M | $1.3M |
| Sep 2026 | $95K | $841K | $-746K | $2.4M |