| TV Geliri | $2K |
| Sıralama TV Bonusu | $430 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $125 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $5K |
| Oyuncu Maaşları | $272K |
| Personel Maaşları | $19K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $1K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $1K |
| Tesis Bakımı | $65K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $8K | $358K | $-350K | $-195K |
| Sep 2026 | $3K | $148K | $-145K | $155K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $300K |