| TV Geliri | $12.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $520K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $4.4M |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.1M |
| Personel Maaşları | $80K |
| Transfer Amortismanı | $77K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $28K |
| Tesis Bakımı | $793K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $20.6M | $4.1M | $16.5M | $51.9M |
| Dec 2027 | $8.8M | $4.2M | $4.5M | $35.3M |
| Nov 2027 | $9.3M | $5.0M | $4.4M | $30.7M |
| Oct 2027 | $7.5M | $5.2M | $2.3M | $26.2M |
| Sep 2027 | $10.0M | $4.3M | $5.6M | $23.8M |
| Aug 2027 | $6.3M | $4.5M | $1.8M | $18.1M |
| Jul 2027 | $6.3M | $4.3M | $2.0M | $16.2M |
| Jun 2027 | $6.2M | $4.4M | $1.8M | $14.2M |
| May 2027 | $6.3M | $4.2M | $2.1M | $12.3M |
| Apr 2027 | $6.2M | $4.2M | $2.0M | $10.1M |
| Mar 2027 | $2.0M | $3.8M | $-1.8M | $8.1M |
| Feb 2027 | $2.4M | $4.2M | $-1.8M | $9.8M |