| TV Geliri | $7K |
| Sıralama TV Bonusu | $81 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $3K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $55K |
| Personel Maaşları | $20K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $2K |
| Tesis Bakımı | $162K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $6.4M | $239K | $6.2M | $28.7M |
| Nov 2027 | $6.4M | $221K | $6.2M | $22.5M |
| Oct 2027 | $3.2M | $211K | $3.0M | $16.4M |
| Sep 2027 | $15.6M | $194K | $15.4M | $13.4M |
| Aug 2027 | $1K | $192K | $-191K | $-2.1M |
| Jul 2027 | $843 | $191K | $-190K | $-1.9M |
| Jun 2027 | $1K | $189K | $-188K | $-1.7M |
| May 2027 | $1K | $186K | $-185K | $-1.5M |
| Apr 2027 | $1K | $184K | $-183K | $-1.3M |
| Mar 2027 | $1K | $178K | $-177K | $-1.1M |
| Feb 2027 | $4K | $179K | $-175K | $-963K |
| Jan 2027 | $1K | $214K | $-213K | $-788K |