Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $484 |
| Maç Günü Geliri | $960 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $41K |
| Personel Maaşları | $24K |
| Tesis Bakımı | $65K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2034 |
$951K |
$130K |
$821K |
$48.1M |
| Jul 2034 |
$1K |
$130K |
$-129K |
$47.2M |
| Jun 2034 |
$1K |
$130K |
$-129K |
$47.4M |
| May 2034 |
$1K |
$130K |
$-129K |
$47.5M |
| Apr 2034 |
$1K |
$130K |
$-129K |
$47.6M |
| Mar 2034 |
$1K |
$130K |
$-129K |
$47.7M |
| Feb 2034 |
$1K |
$130K |
$-129K |
$47.9M |
| Jan 2034 |
$2.1M |
$130K |
$2.0M |
$48.0M |
| Dec 2033 |
$2.4M |
$131K |
$2.3M |
$46.0M |
| Nov 2033 |
$2.4M |
$131K |
$2.3M |
$43.7M |
| Oct 2033 |
$1.2M |
$131K |
$1.1M |
$41.4M |
| Sep 2033 |
$3.6M |
$131K |
$3.5M |
$40.4M |