Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $11K |
| Maç Günü Geliri | $4K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $90K |
| Personel Maaşları | $42K |
| Tesis Bakımı | $115K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$16K |
$248K |
$-232K |
$-6.4M |
| Jul 2030 |
$1.6M |
$257K |
$1.3M |
$-6.2M |
| Jun 2030 |
$16K |
$249K |
$-233K |
$-7.5M |
| May 2030 |
$16K |
$249K |
$-233K |
$-7.3M |
| Apr 2030 |
$16K |
$237K |
$-221K |
$-7.0M |
| Mar 2030 |
$19K |
$237K |
$-218K |
$-6.8M |
| Feb 2030 |
$27K |
$243K |
$-216K |
$-6.6M |
| Jan 2030 |
$16K |
$538K |
$-522K |
$-6.4M |
| Dec 2029 |
$225K |
$237K |
$-12K |
$-5.8M |
| Nov 2029 |
$16K |
$237K |
$-220K |
$-5.8M |
| Oct 2029 |
$16K |
$237K |
$-220K |
$-5.6M |
| Sep 2029 |
$21K |
$238K |
$-217K |
$-5.4M |