| TV Geliri | $2.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $116K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.3M |
| Personel Maaşları | $16K |
| Transfer Amortismanı | $39K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $680K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2030 | $2.6M | $3.0M | $-355K | $1.1M |
| Feb 2030 | $2.6M | $3.1M | $-478K | $1.5M |
| Jan 2030 | $4.1M | $2.1M | $1.9M | $1.9M |
| Dec 2029 | $2.7M | $2.3M | $339K | $-72K |
| Nov 2029 | $2.7M | $2.5M | $214K | $-449K |
| Oct 2029 | $2.7M | $3.2M | $-486K | $-702K |
| Sep 2029 | $2.7M | $2.8M | $-187K | $-255K |
| Aug 2029 | $2.7M | $3.0M | $-278K | $-106K |
| Jul 2029 | $3.3M | $3.4M | $-21K | $133K |
| Jun 2029 | $2.7M | $3.0M | $-301K | $115K |
| May 2029 | $2.8M | $5.0M | $-2.3M | $377K |
| Apr 2029 | $3.1M | $3.6M | $-443K | $2.6M |