| TV Geliri | $476K |
| Sıralama TV Bonusu | $48K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $31K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $6K |
| Oyuncu Maaşları | $322K |
| Personel Maaşları | $4K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $596K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2029 | $609K | $922K | $-314K | $3.2M |
| Apr 2029 | $601K | $972K | $-371K | $3.6M |
| Mar 2029 | $408K | $1.0M | $-627K | $3.9M |
| Feb 2029 | $597K | $858K | $-262K | $4.6M |
| Jan 2029 | $1.9M | $926K | $928K | $4.8M |
| Dec 2028 | $3.7M | $862K | $2.8M | $3.9M |
| Nov 2028 | $3.0M | $355K | $2.7M | $1.1M |
| Oct 2028 | $1.8M | $521K | $1.3M | $-1.6M |
| Sep 2028 | $4.3M | $609K | $3.6M | $-2.9M |
| Aug 2028 | $618K | $584K | $33K | $-6.5M |
| Jul 2028 | $525K | $615K | $-90K | $-6.6M |
| Jun 2028 | $524K | $502K | $23K | $-6.5M |