Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $225K |
| Maç Günü Geliri | $545K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $37K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $422K |
| Personel Maaşları | $62K |
| Tesis Bakımı | $175K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2028 |
$807K |
$1.3M |
$-532K |
$18.8M |
| Feb 2028 |
$18.6M |
$1.1M |
$17.5M |
$19.4M |
| Jan 2028 |
$845K |
$850K |
$-5K |
$1.9M |
| Dec 2027 |
$809K |
$850K |
$-42K |
$1.9M |
| Nov 2027 |
$805K |
$850K |
$-45K |
$1.9M |
| Oct 2027 |
$1.1M |
$975K |
$146K |
$2.0M |
| Sep 2027 |
$826K |
$1.0M |
$-199K |
$1.8M |
| Aug 2027 |
$922K |
$1.6M |
$-693K |
$2.0M |
| Jul 2027 |
$3.3M |
$1.4M |
$2.0M |
$2.7M |
| Jun 2027 |
$1.7M |
$1.2M |
$528K |
$768K |
| May 2027 |
$799K |
$1.2M |
$-398K |
$240K |
| Apr 2027 |
$799K |
$1.2M |
$-414K |
$638K |