| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Fabio Amato | Scout | 3 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Batı Avrupa |
| Luigi Benedetti | Scout | 3 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Batı Avrupa |
| Stefano Tarantino | Scout | 3 | 0 | 45% | 31.08.2026 | Batı Avrupa |
| Ciro Lombardi | Baş Scout | 2 | 0 | 51% | 17.08.2026 | Batı Avrupa |
| Giovanni Cipriani | Scout | 1 | 0 | 76% | 24.08.2026 | |
| Salvatore Armani | Futbol Direktörü | 1 | 0 | 70% | 10.08.2026 | |
| Renato De Simone | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Samuele Gamberini | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Davide Bartesaghi | DL | 20 | AC Milan | Giovanni Cipriani | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 122 | 76% | 100% | 7.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Oliver Provstgaard | DC | 23 | Lazio | Salvatore Armani | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 120 | 70% | 100% | 7.4M | — | — | İzlemeye Devam | |
| Caden Tanti | DM | 17 | Genoa | Ciro Lombardi | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 115 | 62% | 100% | 9.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Tommaso Pobega | DM | 27 | Bologna | Stefano Tarantino | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 119 | 55% | 100% | 6.4M | — | — | — | |
| Erling Haaland | ST | 26 | Manchester City | Ciro Lombardi | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 147 | 146 | 40% | 115% | 58.0M | #1 ST | — | — | |
| Vitinha | DM | 26 | Paris Saint-Germain | Fabio Amato | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 133 | 40% | 122% | 26.0M | #2 DR | — | — | |
| Alessandro Bastoni | DC | 27 | Inter | Fabio Amato | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 131 | 40% | 118% | 19.0M | #2 DR | — | — | |
| Marquinhos | DC | 32 | Paris Saint-Germain | Fabio Amato | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 151 | 139 | 40% | 123% | 11.0M | #2 DR | — | — | Yaş |
| Kepa Arrizabalaga | GK | 31 | Arsenal | Stefano Tarantino | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 133 | 40% | 117% | 9.2M | #3 GK | — | — | Yaş |
| Filip Jörgensen | GK | 24 | Chelsea | Stefano Tarantino | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 129 | 40% | 104% | 19.0M | #3 GK | — | — | |
| Benoît Badiashile | DC | 25 | Chelsea | Luigi Benedetti | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 131 | 40% | 110% | 23.0M | #4 DM | — | — | |
| Declan Rice | DM | 27 | Arsenal | Luigi Benedetti | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 137 | 40% | 120% | 32.0M | #4 DM | — | — | |
| Fabián | DM | 30 | Paris Saint-Germain | Luigi Benedetti | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 141 | 142 | 40% | 124% | 22.0M | #4 DM | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fabián | DM | Paris Saint-Germain | #4 | — | Al | 141 | 142 | 40% | 124% | 22.0M | Aktif | |
| Declan Rice | DM | Arsenal | #4 | — | Al | 135 | 137 | 40% | 120% | 32.0M | Aktif | |
| Benoît Badiashile | DC | Chelsea | #4 | — | Al | 127 | 131 | 40% | 110% | 23.0M | Aktif | |
| Filip Jörgensen | GK | Chelsea | #3 | — | Al | 116 | 129 | 40% | 104% | 19.0M | Aktif | |
| Marquinhos | DC | Paris Saint-Germain | #2 | — | Düşün | 151 | 139 | 40% | 123% | 11.0M | Yaş | Aktif |
| Erling Haaland | ST | Manchester City | #1 | — | Düşün | 147 | 146 | 40% | 115% | 58.0M | Aktif | |
| Alessandro Bastoni | DC | Inter | #2 | — | Düşün | 138 | 131 | 40% | 118% | 19.0M | Aktif | |
| Kepa Arrizabalaga | GK | Arsenal | #3 | — | Düşün | 136 | 133 | 40% | 117% | 9.2M | Yaş | Aktif |
| Vitinha | DM | Paris Saint-Germain | #2 | — | Düşün | 134 | 133 | 40% | 122% | 26.0M | Aktif |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Ciro Lombardi | Monza U20 | #1, #2, #3, #4 | |
| Fabio Amato | Hellas Verona U20 | #1, #2, #3, #4 | |
| Stefano Tarantino | AS Roma U20 | #1, #2, #3, #4 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reda Belahyane | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oliver Provstgaard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Caden Tanti | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Davide Bartesaghi | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Sonzogni | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ciro Lombardi | Caden Tanti | Onayla | 1.03 | 62% | Rol Uyumlu |
| Giovanni Cipriani | Davide Bartesaghi | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reda Belahyane | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oliver Provstgaard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Caden Tanti | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paolo Ceppi | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Davide Bartesaghi | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Sonzogni | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ciro Lombardi | Caden Tanti | Onayla | 1.03 | 62% | Rol Uyumlu |
| Fabio Amato | Paolo Ceppi | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Giovanni Cipriani | Davide Bartesaghi | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Niccolò Fortini | İzlemeye Devam | — | 0.98 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reda Belahyane | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Patrick Cutrone | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oliver Provstgaard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Caden Tanti | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Sonzogni | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Renato De Simone | Niccolò Fortini | Onayla | 0.98 | 83% | Rol Uyumlu |
| Ciro Lombardi | Caden Tanti | Onayla | 1.03 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mattia Sonzogni | İzlemeye Devam | — | 0.98 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Zanoli | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Niccolò Fortini | İzlemeye Devam | — | 0.98 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Reda Belahyane | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Patrick Cutrone | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oliver Provstgaard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Renato De Simone | Mattia Sonzogni | Onayla | 0.98 | 83% | Rol Uyumlu |
| Fabio Amato | Alessandro Zanoli | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Renato De Simone | Niccolò Fortini | Onayla | 0.98 | 83% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alessandro Zanoli | İzlemeye Devam | — | 0.82 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| M'Bala Nzola | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mattia Sonzogni | İzlemeye Devam | — | 0.98 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Patrick Cutrone | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Luca Belardinelli | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Luigi Benedetti | Alessandro Zanoli | Onayla | 0.82 | 72% | Rol Uyumlu |
| Giovanni Cipriani | M'Bala Nzola | Onayla | 0.86 | 76% | Rol Uyumlu |
| Renato De Simone | Mattia Sonzogni | Onayla | 0.98 | 83% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eljif Elmas | Napoli | AMR | Orta Saha | 115 | 129 | 65% | 7.9M | 05.09.2026 | 2 | 0 |
| Ismael Saibari | Atalanta | AMR | Orta Saha | 112 | 127 | 48% | 7.0M | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| Guus Til | Atalanta | AMC | Orta Saha | 112 | 124 | 48% | 7.9M | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| Alisson Santos | Napoli | AMR | Orta Saha | 108 | 133 | 48% | 4.9M | 05.09.2026 | 1 | 0 |
| Rasmus Højlund | Napoli | ST | Forvet | 131 | 154 | 65% | 12.0M | 29.08.2026 | 2 | 0 |
| Semih Kılıçsoy | Cagliari | AMR | Orta Saha | 118 | 143 | 48% | 6.6M | 29.08.2026 | 1 | 0 |
| Mikayil Faye | Cremonese | DL | Defans | 111 | 146 | 48% | 5.0M | 22.08.2026 | 1 | 0 |
| Faris | Cremonese | ST | Forvet | 117 | 136 | 48% | 5.5M | 22.08.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #1 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 131 | 144 | 21–29 | 13.5M | Görüşmede | Youri Carrasco | ✓ |
| #4 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 102 | 107 | 18–32 | 2.3M | Görüşmede | Alessandro Marcandalli | ✗ |
| #2 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 102 | 107 | 18–32 | 2.3M | Listede | Alessandro Marcandalli | ✗ |
| #3 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 107 | 112 | 18–32 | 2.3M | Vazgeçildi | — | — |