| TV Geliri | $6.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $1.3M |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $13.0M |
| Personel Maaşları | $136K |
| Transfer Amortismanı | $312K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $130K |
| Tesis Bakımı | $726K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $9.3M | $14.3M | $-5.0M | $11.6M |
| Feb 2027 | $9.4M | $13.3M | $-3.9M | $16.3M |
| Jan 2027 | $9.5M | $12.4M | $-2.9M | $19.9M |
| Dec 2026 | $9.3M | $12.6M | $-3.3M | $22.5M |
| Nov 2026 | $6.7M | $13.3M | $-6.6M | $25.5M |
| Oct 2026 | $13.8M | $17.0M | $-3.3M | $31.8M |
| Sep 2026 | $6.8M | $11.6M | $-4.9M | $34.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $54.6M |