| TV Geliri | $71K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $15K |
| Oyuncu Maaşları | $390K |
| Personel Maaşları | $45K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $45K |
| Tesis Bakımı | $150K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $6.7M | $630K | $6.0M | $8.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.0M |