| TV Geliri | $4K |
| Sıralama TV Bonusu | $422 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $245 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $218K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $562 |
| Borç Faizi | $1K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $5K | $338K | $-332K | $-173K |
| Oct 2026 | $5K | $364K | $-359K | $159K |
| Sep 2026 | $5K | $223K | $-218K | $517K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $762K |