| TV Geliri | $987K |
| Sıralama TV Bonusu | $197K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $61K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $16K |
| Oyuncu Maaşları | $794K |
| Personel Maaşları | $45K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $7K |
| Tesis Bakımı | $706K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $4.7M | $1.6M | $3.1M | $19.5M |
| Sep 2027 | $17.5M | $1.4M | $16.1M | $16.4M |
| Aug 2027 | $1.5M | $801K | $664K | $303K |
| Jul 2027 | $517K | $775K | $-258K | $-362K |
| Jun 2027 | $579K | $833K | $-254K | $-104K |
| May 2027 | $173K | $777K | $-604K | $150K |
| Apr 2027 | $36K | $767K | $-731K | $754K |
| Mar 2027 | $22K | $1.2M | $-1.2M | $1.5M |
| Feb 2027 | $47K | $791K | $-743K | $2.6M |
| Jan 2027 | $55K | $701K | $-646K | $3.4M |
| Dec 2026 | $172K | $702K | $-530K | $4.0M |
| Nov 2026 | $22K | $701K | $-679K | $4.6M |