| TV Geliri | $2.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $168K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $755K |
| Personel Maaşları | $66K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $752K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $2.7M | $1.6M | $1.1M | $38.2M |
| Mar 2028 | $3.0M | $1.6M | $1.4M | $37.1M |
| Feb 2028 | $2.9M | $1.6M | $1.3M | $35.7M |
| Jan 2028 | $3.3M | $1.5M | $1.8M | $34.4M |
| Dec 2027 | $2.6M | $1.5M | $1.2M | $32.6M |
| Nov 2027 | $2.7M | $1.5M | $1.2M | $31.4M |
| Oct 2027 | $2.7M | $2.2M | $483K | $30.2M |
| Sep 2027 | $2.7M | $1.8M | $875K | $29.7M |
| Aug 2027 | $1.1M | $1.1M | $-77K | $28.8M |
| Jul 2027 | $306K | $1.0M | $-712K | $28.9M |
| Jun 2027 | $301K | $1.0M | $-719K | $29.6M |
| May 2027 | $296K | $992K | $-695K | $30.3M |