| TV Geliri | $3.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $673K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $264K |
| Oyuncu Maaşları | $2.8M |
| Personel Maaşları | $79K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $547K |
| Tesis Bakımı | $866K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $5.2M | $4.3M | $891K | $68.5M |
| Feb 2027 | $5.9M | $4.2M | $1.6M | $67.6M |
| Jan 2027 | $14.1M | $3.8M | $10.4M | $65.9M |
| Dec 2026 | $14.3M | $3.9M | $10.4M | $55.6M |
| Nov 2026 | $8.2M | $3.6M | $4.6M | $45.2M |
| Oct 2026 | $4.7M | $5.0M | $-309K | $40.6M |
| Sep 2026 | $25.1M | $2.1M | $22.9M | $40.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $18.0M |