Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $460 |
| Maç Günü Geliri | $1K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $36K |
| Personel Maaşları | $19K |
| Tesis Bakımı | $65K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2031 |
$2K |
$120K |
$-118K |
$124.4M |
| Feb 2031 |
$2K |
$120K |
$-118K |
$124.6M |
| Jan 2031 |
$5.6M |
$120K |
$5.5M |
$124.7M |
| Dec 2030 |
$6.4M |
$120K |
$6.3M |
$119.2M |
| Nov 2030 |
$6.4M |
$120K |
$6.3M |
$112.9M |
| Oct 2030 |
$6.0M |
$120K |
$5.9M |
$106.6M |
| Sep 2030 |
$15.6M |
$126K |
$15.5M |
$100.7M |
| Aug 2030 |
$19K |
$120K |
$-101K |
$85.2M |
| Jul 2030 |
$18K |
$127K |
$-109K |
$85.3M |
| Jun 2030 |
$2K |
$120K |
$-118K |
$85.4M |
| May 2030 |
$2K |
$120K |
$-118K |
$85.5M |
| Apr 2030 |
$3.2M |
$120K |
$3.1M |
$85.6M |