| TV Geliri | $4K |
| Sıralama TV Bonusu | $428 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $225 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $582K |
| Personel Maaşları | $7K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $56K |
| Tesis Bakımı | $308K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2029 | $5K | $952K | $-947K | $60.8M |
| Jan 2029 | $3.8M | $809K | $3.0M | $61.7M |
| Dec 2028 | $6.4M | $751K | $5.7M | $58.7M |
| Nov 2028 | $6.4M | $693K | $5.7M | $53.0M |
| Oct 2028 | $3.2M | $582K | $2.6M | $47.3M |
| Sep 2028 | $15.7M | $487K | $15.2M | $44.7M |
| Aug 2028 | $10K | $464K | $-454K | $29.5M |
| Jul 2028 | $10K | $368K | $-358K | $30.0M |
| Jun 2028 | $6K | $287K | $-282K | $30.3M |
| May 2028 | $7K | $280K | $-273K | $30.6M |
| Apr 2028 | $6K | $280K | $-274K | $30.9M |
| Mar 2028 | $1K | $267K | $-266K | $31.2M |