| TV Geliri | $80K |
| Sıralama TV Bonusu | $8K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $9K |
| Oyuncu Maaşları | $129K |
| Personel Maaşları | $15K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $51K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $30K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $110K | $226K | $-116K | $-3.4M |
| Jan 2028 | $26K | $432K | $-406K | $-3.3M |
| Dec 2027 | $26K | $272K | $-245K | $-2.9M |
| Nov 2027 | $31K | $223K | $-192K | $-2.7M |
| Oct 2027 | $13K | $208K | $-195K | $-2.5M |
| Sep 2027 | $5K | $203K | $-198K | $-2.3M |
| Aug 2027 | $3K | $282K | $-280K | $-2.1M |
| Jul 2027 | $3K | $275K | $-272K | $-1.8M |
| Jun 2027 | $3K | $360K | $-358K | $-1.5M |
| May 2027 | $46K | $206K | $-160K | $-1.2M |
| Apr 2027 | $3K | $208K | $-205K | $-1.0M |
| Mar 2027 | $3K | $202K | $-200K | $-807K |