| TV Geliri | $659K |
| Sıralama TV Bonusu | $132K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $35K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $488K |
| Personel Maaşları | $56K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $40K |
| Tesis Bakımı | $365K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $957K | $951K | $6K | $12.9M |
| Sep 2027 | $16.8M | $674K | $16.1M | $12.9M |
| Aug 2027 | $184K | $637K | $-453K | $-3.2M |
| Jul 2027 | $184K | $617K | $-433K | $-2.7M |
| Jun 2027 | $927K | $662K | $266K | $-2.3M |
| May 2027 | $186K | $647K | $-461K | $-2.6M |
| Apr 2027 | $187K | $644K | $-457K | $-2.1M |
| Mar 2027 | $189K | $639K | $-451K | $-1.7M |
| Feb 2027 | $595K | $689K | $-94K | $-1.2M |
| Jan 2027 | $190K | $710K | $-520K | $-1.1M |
| Dec 2026 | $190K | $656K | $-466K | $-617K |
| Nov 2026 | $83K | $658K | $-575K | $-153K |