| TV Geliri | $2.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $220K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $86K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $122K |
| Oyuncu Maaşları | $2.6M |
| Personel Maaşları | $63K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $423K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $12.1M | $3.1M | $9.0M | $28.1M |
| Oct 2026 | $4.1M | $4.1M | $52K | $19.2M |
| Sep 2026 | $16.2M | $1.6M | $14.7M | $19.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $4.4M |