| TV Geliri | $402K |
| Sıralama TV Bonusu | $40K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $18K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $20K |
| Oyuncu Maaşları | $862K |
| Personel Maaşları | $44K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $23K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $35K |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $520K | $1.1M | $-611K | $-3.9M |
| Jun 2027 | $1.1M | $1.2M | $-128K | $-3.3M |
| May 2027 | $493K | $1.6M | $-1.1M | $-3.1M |
| Apr 2027 | $486K | $1.2M | $-688K | $-2.0M |
| Mar 2027 | $481K | $1.1M | $-599K | $-1.3M |
| Feb 2027 | $474K | $1.3M | $-782K | $-746K |
| Jan 2027 | $511K | $1.2M | $-660K | $34K |
| Dec 2026 | $550K | $1.2M | $-687K | $692K |
| Nov 2026 | $214K | $1.4M | $-1.2M | $1.4M |
| Oct 2026 | $183K | $2.2M | $-2.0M | $2.5M |
| Sep 2026 | $529K | $1.0M | $-472K | $4.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |