| TV Geliri | $946K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $487K |
| Personel Maaşları | $19K |
| Transfer Amortismanı | $9K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $546K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $1.1M | $1.1M | $55K | $1.6M |
| Jan 2028 | $1.1M | $1.0M | $77K | $1.5M |
| Dec 2027 | $1.0M | $1.0M | $-29K | $1.4M |
| Nov 2027 | $1.0M | $1.1M | $-46K | $1.4M |
| Oct 2027 | $1.0M | $1.7M | $-706K | $1.5M |
| Sep 2027 | $1.0M | $1.0M | $-5K | $2.2M |
| Aug 2027 | $1.2M | $976K | $249K | $2.1M |
| Jul 2027 | $1.9M | $888K | $1.0M | $1.9M |
| Jun 2027 | $1.2M | $1.0M | $217K | $859K |
| May 2027 | $1.3M | $1.0M | $240K | $632K |
| Apr 2027 | $518K | $511K | $8K | $383K |
| Mar 2027 | $608K | $569K | $39K | $365K |