| TV Geliri | $142K |
| Sıralama TV Bonusu | $14K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $449K |
| Personel Maaşları | $59K |
| Transfer Amortismanı | $40K |
| Borç Faizi | $9K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $179K | $712K | $-533K | $-1.6M |
| Feb 2027 | $230K | $804K | $-574K | $-1.1M |
| Jan 2027 | $176K | $741K | $-564K | $-577K |
| Dec 2026 | $983K | $706K | $277K | $-52K |
| Nov 2026 | $179K | $691K | $-512K | $-368K |
| Oct 2026 | $52K | $829K | $-777K | $104K |
| Sep 2026 | $131K | $389K | $-258K | $842K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.0M |