| TV Geliri | $231K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $2K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $369K |
| Personel Maaşları | $21K |
| Transfer Amortismanı | $208 |
| Borç Faizi | $45K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $236K | $520K | $-284K | $-4.3M |
| Jun 2027 | $45K | $513K | $-468K | $-4.1M |
| May 2027 | $46K | $636K | $-590K | $-3.6M |
| Apr 2027 | $53K | $562K | $-509K | $-3.0M |
| Mar 2027 | $54K | $566K | $-513K | $-2.5M |
| Feb 2027 | $62K | $570K | $-508K | $-2.0M |
| Jan 2027 | $60K | $595K | $-535K | $-1.5M |
| Dec 2026 | $60K | $501K | $-441K | $-938K |
| Nov 2026 | $20K | $428K | $-408K | $-498K |
| Oct 2026 | $19K | $334K | $-315K | $-89K |
| Sep 2026 | $10K | $156K | $-146K | $225K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $381K |