| TV Geliri | $3.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $662K |
| Oyuncu Maaşları | $2.6M |
| Personel Maaşları | $54K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $709K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $4.0M | $3.4M | $593K | $1.4M |
| Jun 2027 | $4.3M | $4.5M | $-207K | $817K |
| May 2027 | $3.8M | $3.8M | $51K | $1.0M |
| Apr 2027 | $4.2M | $3.9M | $204K | $974K |
| Mar 2027 | $3.9M | $3.7M | $132K | $769K |
| Feb 2027 | $3.1M | $6.3M | $-3.2M | $637K |
| Jan 2027 | $4.5M | $2.9M | $1.6M | $3.9M |
| Dec 2026 | $1.4M | $2.6M | $-1.2M | $2.3M |
| Nov 2026 | $1.4M | $2.7M | $-1.3M | $3.5M |
| Oct 2026 | $408K | $4.0M | $-3.6M | $4.8M |
| Sep 2026 | $435K | $2.2M | $-1.8M | $8.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $10.2M |