| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Brenden Pepi | Baş Scout | 7 | 0 | 47% | 19.07.2027 | Kuzey AmerikaİskandinavyaBatı Avrupa |
| George Pepi | Scout | 3 | 0 | 40% | 02.01.2027 | Kuzey AmerikaBatı Avrupa |
| Alex Bradley | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% | ||
| Dylan Acosta | Scout | 0 | 0 | 0% | ||
| Jack Turner | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emilio Aristizábal | ST | 21 | Toronto FC | Brenden Pepi | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 95 | 113 | 58% | 100% | 1.9M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Matías Galarza | AML | 25 | River Plate | Brenden Pepi | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 141 | 58% | 100% | 9.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Carlos Zárate | DL | 22 | Nacional | Brenden Pepi | Personel Önerisi | Aktif | 19.07.2027 | 19.07.2027 | 1 | 0 | 86 | 106 | 48% | 100% | 900.0K | — | — | — | |
| Lucas Ramírez | DC | 22 | Olimpia | Brenden Pepi | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 93 | 112 | 48% | 100% | 1.4M | — | — | — | |
| Diogo Costa | GK | 27 | Napoli | Brenden Pepi | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 150 | 149 | 40% | 105% | 19.0M | — | — | — | |
| Bremer | DC | 30 | Juventus | George Pepi | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 145 | 135 | 40% | 125% | 22.0M | — | — | — | |
| Dorin Maxim | FR | 26 | FC Copenhagen | Brenden Pepi | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 128 | 40% | 108% | 5.5M | — | — | — | |
| Sam Surridge | ST | 29 | Nashville SC | Brenden Pepi | Transfer Talebi | Aktif | 16.08.2026 | 16.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 110 | 40% | 99% | 4.8M | — | — | — | |
| Iván Jaime | AML | 26 | CF Montreal | George Pepi | Transfer Talebi | Aktif | 15.08.2026 | 15.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 130 | 40% | 103% | 10.0M | — | — | — | |
| Pep Biel | AMR | 30 | Charlotte Football Club | George Pepi | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 123 | 40% | 113% | 10.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juan Berrocal | Reddet | — | -1.72 | — | — | 1.50 | 5300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Benjamín Kuscevic | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexander Aravena | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yukhym Konoplia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Brenden Pepi | Juan Berrocal | Reddet | -1.72 | 84% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benjamín Kuscevic | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexander Aravena | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yukhym Konoplia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Juan Berrocal | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juan Berrocal | Reddet | — | -1.72 | — | — | 1.50 | 5300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Benjamín Kuscevic | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexander Aravena | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yukhym Konoplia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Brenden Pepi | Juan Berrocal | Reddet | -1.72 | 84% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juan Berrocal | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Benjamín Kuscevic | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexander Aravena | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yukhym Konoplia | Reddet | — | -1.18 | — | — | 1.50 | 3100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Brenden Pepi | Yukhym Konoplia | Reddet | -1.18 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juan Berrocal | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Benjamín Kuscevic | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yukhym Konoplia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexander Aravena | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juan Berrocal | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Benjamín Kuscevic | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yukhym Konoplia | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexander Aravena | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stephen Eustáquio | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Juan Berrocal | Reddet | — | -1.18 | — | — | 1.50 | 3700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Benjamín Kuscevic | Reddet | — | -1.18 | — | — | 1.50 | 1900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Yukhym Konoplia | Reddet | — | -1.18 | — | — | 1.50 | 3100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alexander Aravena | Reddet | — | -1.18 | — | — | 1.50 | 6500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Brenden Pepi | Juan Berrocal | Reddet | -1.18 | 58% | Çok Pahalı |
| Brenden Pepi | Benjamín Kuscevic | Reddet | -1.18 | 58% | Çok Pahalı |
| Brenden Pepi | Yukhym Konoplia | Reddet | -1.18 | 58% | Çok Pahalı |
| Brenden Pepi | Alexander Aravena | Reddet | -1.18 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stephen Eustáquio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Berrocal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Kuscevic | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yukhym Konoplia | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Brenden Pepi | Juan Berrocal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Benjamín Kuscevic | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Yukhym Konoplia | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stephen Eustáquio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Berrocal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Kuscevic | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yukhym Konoplia | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Brenden Pepi | Juan Berrocal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Benjamín Kuscevic | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Yukhym Konoplia | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stephen Eustáquio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Berrocal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Kuscevic | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yukhym Konoplia | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Brenden Pepi | Juan Berrocal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Benjamín Kuscevic | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Yukhym Konoplia | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stephen Eustáquio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Berrocal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.66 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Benjamín Kuscevic | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emilio Aristizábal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yukhym Konoplia | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Brenden Pepi | Juan Berrocal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Benjamín Kuscevic | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Emilio Aristizábal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Yukhym Konoplia | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrés Herrera | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan José Arias | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stephen Eustáquio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Berrocal | İzlemeye Devam | #3 | 0.94 | ✓ | — | 0.36 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Romero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matías Galarza | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.22 | 1.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Brenden Pepi | Andrés Herrera | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Dylan Acosta | Juan José Arias | Onayla | 0.70 | 62% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Juan Berrocal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Matías Galarza | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrés Herrera | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan José Arias | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stephen Eustáquio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Berrocal | İzlemeye Devam | #3 | 0.94 | ✓ | — | 0.36 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Romero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matías Galarza | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.21 | 1.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Brenden Pepi | Andrés Herrera | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Dylan Acosta | Juan José Arias | Onayla | 0.70 | 62% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Juan Berrocal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Matías Galarza | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrés Herrera | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan José Arias | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stephen Eustáquio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.48 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Berrocal | İzlemeye Devam | #3 | 0.94 | ✓ | — | 0.36 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Romero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matías Galarza | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.22 | 1.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Brenden Pepi | Andrés Herrera | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Dylan Acosta | Juan José Arias | Onayla | 0.70 | 62% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Juan Berrocal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Matías Galarza | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrés Herrera | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan José Arias | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stephen Eustáquio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Berrocal | İzlemeye Devam | #3 | 0.94 | ✓ | — | 0.36 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matías Galarza | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.22 | 1.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Romero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Brenden Pepi | Andrés Herrera | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Dylan Acosta | Juan José Arias | Onayla | 0.70 | 62% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Juan Berrocal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrés Herrera | İzlemeye Devam | — | 1.00 | ✓ | — | 0.10 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan José Arias | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stephen Eustáquio | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Romero | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Berrocal | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matías Galarza | Reddet | #1 | -1.29 | — | — | 1.13 | 2.75 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Brenden Pepi | Andrés Herrera | Onayla | 1.00 | 62% | Rol Uyumlu |
| Dylan Acosta | Juan José Arias | Onayla | 0.70 | 62% | Rol Uyumlu |
| Brenden Pepi | Juan Berrocal | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| George Pepi | Matías Galarza | Daha Fazla Bilgi | -0.12 | 40% | Düşük Güven |
| Brenden Pepi | Matías Galarza | Reddet | -1.18 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Micael | Inter Miami CF | DC | Defans | 108 | 124 | 84% | 5.8M | 24.07.2027 | 2 | 2 |
| Matías Galarza | New York City | AML | Orta Saha | 122 | 141 | 95% | 11.7M | 26.06.2027 | 46 | 46 |
| Matt Turner | New England Revolution | GK | Kaleci | 125 | 139 | 75% | 1.0M | 26.06.2027 | 2 | 1 |
| Zach Booth | Real Salt Lake | AML | Orta Saha | 75 | 92 | 38% | 585.0K | 05.06.2027 | 0 | 2 |
| Mykhailo Khromei | Nashville SC | DM | Defans | 109 | 137 | 65% | 3.0M | 22.05.2027 | 2 | 0 |
| Joyeux Masanka Bungi | New York Red Bulls | DL | Defans | 101 | 128 | 38% | 2.1M | 15.05.2027 | 0 | 2 |
| Lazaros Rota | Philadelphia Union | DR | Defans | 100 | 120 | 48% | 3.0M | 01.05.2027 | 1 | 0 |
| Alexis Manyoma | Colorado Rapids | AMR | Orta Saha | 93 | 115 | 84% | 3.5M | 24.04.2027 | 2 | 2 |
| Miguel Navarro | Colorado Rapids | DL | Defans | 99 | 116 | 58% | 4.0M | 24.04.2027 | 1 | 1 |
| Stephen Eustáquio | Los Angeles Football Club | DM | Defans | 118 | 132 | 84% | 3.9M | 17.04.2027 | 2 | 2 |
| Sergio Córdova | St. Louis CITY SC | AMR | Orta Saha | 95 | 115 | 84% | 2.7M | 03.04.2027 | 2 | 2 |
| Denys Smetana | CF Montreal | DM | Defans | 100 | 129 | 65% | 3.1M | 06.03.2027 | 2 | 0 |
| Juan Berrocal | Atlanta United FC | DC | Defans | 107 | 120 | 84% | 5.3M | 20.02.2027 | 2 | 2 |
| Lukáš Červ | Atlanta United FC | DM | Defans | 99 | 114 | 48% | 2.5M | 20.02.2027 | 1 | 0 |
| Ilja Samoshnikov | Charlotte Football Club | DR | Defans | 98 | 122 | 48% | 4.5M | 06.02.2027 | 1 | 0 |
| Alaa Ghram | Charlotte Football Club | DC | Defans | 100 | 120 | 58% | 4.4M | 06.02.2027 | 1 | 1 |
| Roberto Fernández | Charlotte Football Club | DL | Defans | 100 | 121 | 48% | 3.6M | 06.02.2027 | 1 | 0 |
| Juan Cáceres | Chicago Fire | DR | Defans | 99 | 119 | 48% | 3.6M | 02.01.2027 | 1 | 0 |
| Juan José Arias | Real Salt Lake | DC | Defans | 98 | 113 | 58% | 3.5M | 26.12.2026 | 1 | 1 |
| Petar Stanić | Real Salt Lake | AMC | Orta Saha | 98 | 118 | 48% | 4.6M | 26.12.2026 | 1 | 0 |
| Andrés Herrera | Columbus Crew | DR | Defans | 111 | 130 | 58% | 5.0M | 17.10.2026 | 1 | 1 |
| Aliou Thiaré | CF Montreal | DC | Defans | 100 | 133 | 48% | 2.4M | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| Alexander Aravena | Portland Timbers | AMR | Orta Saha | 113 | 138 | 58% | 6.5M | 19.09.2026 | 1 | 1 |
| Yukhym Konoplia | FC Cincinnati | DR | Defans | 104 | 121 | 58% | 3.1M | 05.09.2026 | 1 | 1 |
| Nick Markanich | Houston Dynamo | AMR | Orta Saha | 70 | 86 | 58% | 400.0K | 29.08.2026 | 1 | 1 |
| Lucas Ramírez | Houston Dynamo | DC | Defans | 93 | 112 | 48% | 1.4M | 29.08.2026 | 1 | 0 |
| Carlos Zárate | Houston Dynamo | DL | Defans | 86 | 106 | 48% | 900.0K | 29.08.2026 | 1 | 0 |
| Benjamín Kuscevic | Toronto FC | DC | Defans | 104 | 117 | 58% | 1.9M | 22.08.2026 | 1 | 1 |
| Emilio Aristizábal | Toronto FC | ST | Forvet | 95 | 113 | 58% | 1.9M | 22.08.2026 | 1 | 1 |