| TV Geliri | $3.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $230K |
| Oyuncu Maaşları | $3.3M |
| Personel Maaşları | $73K |
| Transfer Amortismanı | $60K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $354K |
| Tesis Bakımı | $773K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $3.5M | $4.6M | $-1.0M | $17.2M |
| Jun 2027 | $3.5M | $3.6M | $-195K | $18.1M |
| May 2027 | $3.4M | $3.5M | $-108K | $18.3M |
| Apr 2027 | $3.4M | $3.6M | $-135K | $18.3M |
| Mar 2027 | $3.8M | $3.6M | $142K | $18.4M |
| Feb 2027 | $3.7M | $4.2M | $-427K | $18.2M |
| Jan 2027 | $5.5M | $3.4M | $2.1M | $18.5M |
| Dec 2026 | $3.3M | $3.4M | $-88K | $16.4M |
| Nov 2026 | $1.3M | $3.2M | $-1.9M | $16.4M |
| Oct 2026 | $1.2M | $5.2M | $-4.0M | $18.3M |
| Sep 2026 | $1.7M | $1.9M | $-258K | $22.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $25.4M |