| TV Geliri | $2.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $138K |
| Oyuncu Maaşları | $2.4M |
| Personel Maaşları | $50K |
| Transfer Amortismanı | $21K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $92K |
| Tesis Bakımı | $724K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $3.1M | $3.3M | $-135K | $15.2M |
| Aug 2027 | $3.1M | $3.1M | $35K | $15.4M |
| Jul 2027 | $3.1M | $3.0M | $98K | $15.3M |
| Jun 2027 | $3.1M | $3.1M | $8K | $15.2M |
| May 2027 | $3.0M | $3.2M | $-120K | $15.1M |
| Apr 2027 | $3.3M | $3.0M | $294K | $15.2M |
| Mar 2027 | $3.7M | $3.0M | $670K | $14.9M |
| Feb 2027 | $3.2M | $3.8M | $-595K | $14.2M |
| Jan 2027 | $4.1M | $2.9M | $1.2M | $14.8M |
| Dec 2026 | $3.4M | $2.9M | $587K | $13.6M |
| Nov 2026 | $1.5M | $2.6M | $-1.1M | $13.0M |
| Oct 2026 | $1.6M | $3.9M | $-2.3M | $14.1M |