| TV Geliri | $55K |
| Sıralama TV Bonusu | $5K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $2K |
| Oyuncu Maaşları | $462K |
| Personel Maaşları | $56K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $11K |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $69K | $690K | $-621K | $909K |
| Oct 2026 | $82K | $1.0M | $-947K | $1.5M |
| Sep 2026 | $86K | $535K | $-449K | $2.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.2M |