| TV Geliri | $5.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $15.3M |
| Personel Maaşları | $76K |
| Transfer Amortismanı | $981K |
| Borç Faizi | $210K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $185K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $5.8M | $18.6M | $-12.9M | $-39.9M |
| Dec 2027 | $5.9M | $17.2M | $-11.3M | $-28.0M |
| Nov 2027 | $5.9M | $19.5M | $-13.6M | $-17.7M |
| Oct 2027 | $6.0M | $17.4M | $-11.4M | $-5.1M |
| Sep 2027 | $6.0M | $15.5M | $-9.4M | $5.3M |
| Aug 2027 | $6.0M | $14.3M | $-8.3M | $13.8M |
| Jul 2027 | $6.1M | $13.5M | $-7.4M | $21.0M |
| Jun 2027 | $41.2M | $12.6M | $28.5M | $27.5M |
| May 2027 | $6.3M | $14.6M | $-8.3M | $-2.1M |
| Apr 2027 | $6.3M | $24.3M | $-18.1M | $5.3M |
| Mar 2027 | $6.3M | $15.9M | $-9.6M | $22.4M |
| Feb 2027 | $7.6M | $15.1M | $-7.5M | $31.0M |