Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $631K |
| Maç Günü Geliri | $2.4M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $114K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $614K |
| Personel Maaşları | $69K |
| Tesis Bakımı | $175K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$3.9M |
$858K |
$3.0M |
$79.9M |
| Jul 2027 |
$6.0M |
$15.9M |
$-9.9M |
$76.8M |
| Jun 2027 |
$3.2M |
$1.2M |
$1.9M |
$86.8M |
| May 2027 |
$3.2M |
$1.2M |
$1.9M |
$84.8M |
| Apr 2027 |
$6.4M |
$1.2M |
$5.1M |
$82.9M |
| Mar 2027 |
$6.4M |
$1.5M |
$4.9M |
$77.8M |
| Feb 2027 |
$3.7M |
$1.4M |
$2.3M |
$72.9M |
| Jan 2027 |
$20.6M |
$1.2M |
$19.4M |
$70.6M |
| Dec 2026 |
$9.6M |
$1.2M |
$8.4M |
$51.1M |
| Nov 2026 |
$12.3M |
$1.2M |
$11.2M |
$42.8M |
| Oct 2026 |
$6.7M |
$1.2M |
$5.5M |
$31.6M |
| Sep 2026 |
$20.2M |
$1.7M |
$18.5M |
$26.1M |